گل یا پوچ، همش گل!

برنامه‌های وفاداری یا باشگاه مشتریان زمانی به وجود آمد که شرکت‌ها دریافتند که مزیت رقابتی که قبلا به دلیل تمایز محصول تجربه کرده اند، به دلیل گسترش محصولات مشابه دیگر خوب نیست. در چنین فضایی، داشتن مشتریان وفادار اهمیت و دشواری بیشتری پیدا کرد. انگیزه اصلی یک باشگاه مشتریان، حفظ مشتریان با پاداش دادن به رفتارهای مکرر خرید آنهاست. در حقیقت، وفاداری زمانی وجود دارد كه شخصی مرتباً از کسب و کاری خاص که آن را دوست دارد و به آن اعتماد دارد، حمایت كند. به طور خلاصه، برنامه وفاداری مشتری ابزاری برای حفظ مشتریان با ایجاد انگیزه قوی برای بازگشت دوباره به سمت فروشگاه‌ها و کسب و کارهاست.

بانک ایران زمین بیش از پنج سال است که به اهمیت ایجاد باشگاه مشتریان پی برده و این سرویس را برای مشتریان خود راه اندازی کرده است. مجموعه آرمان وفاداری آریا (آوا) به عنوان بازوی دیجیتال بانک ایران زمین، مسئولیت این مهم را عهده دار است. امروز پس از 6 دوره فعالیت مستمر باشگاه، آوا آماده گسترش فعالیت خود در حوزه باشگاه مشتریان در زمینه‌های مختلف است.

“گل یا پوچ، همش گل!”

در روزهای پایانی سال 1400 و ایام نزدیک به سال نو، شرکت آوا و روابط عمومی بانک ایران زمین بر آن شدند که طی یک برنامه کوتاه مدت، امکان استفاده از امتیازات باقیمانده را برای مشتریان بانک و اعضای باشگاه فراهم آورند. با بررسی‌های متعدد، مصاحبه با کاربران و شعب و چندین مرتبه بازنگری طرح‌ها، در نهایت برنامه گل یا پوچ اجرایی شد. طی این کمپین، کاربران بر اساس امتیاز خود از کوپن شرکت در بازی گل یا پوچ برخوردار می‌شدند و می‌توانستند شانس خود را برای برنده شدن جوایز هیجان انگیز امتحان کنند. این بازی از 26 اسفند آغاز شد و تا 12 فروردین ماه ادامه یافت. جوایز ویژه این جشنواره عبارت بودند از:

  • یک دستگاه خودرو شاهین
  • کمک هزینه سفر به جام جهانی قطر برای 2 نفر
  • یک سال زندگی رایگان برای ۵ نفر
  • گوشی آیفون ۱۳ برای ۱۱ نفر
  • کمک هزینه سفر به کیش برای ۱۱ نفر
  • یک سال پرداخت قبض برای ۱ نفر
  • یک سال شارژ رایگان برای ۱۱ نفر
  • یکسال اینترنت رایگان برای ۱۱ نفر

مراسم اهدای جوایز جشنواره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین در تاریخ 18 خرداد 1401 با حضور معاون فناوری اطلاعات، مدیران امور توسعه سرمایه انسانی، امور شعب استان ها، امور حراست، مدیران مناطق یک و دو استان تهران، روسای ادارات دبیرخانه هیأت مدیره و حوزه مدیریت و توسعه نرم افزار بانک ایران زمین، مدیرعامل و کارکنان شرکت آوا و جمعی از مشتریان و برندگان جشنواره برگزار شد.