دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

 

دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با موضوع «گذار به بانکداری هوشمند» به همت بانک مرکزی، پژوهشکده پولی و بانکی و حمایت شرکت ملی انفورماتیک، با حضور شرکت آرمان وفاداری آریا (آوا) در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۴۰۲ در تهران، مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود. از جمله رویدادهای این همایش می‌توان به سخنرانی‌های مقامات و صاحبنظران، میزگردهای تخصصی، ارائه مقالات علمی، کارگاه‌های آموزشی، معرفی نوآوری‌های برتر و نمایشگاه محصولات تخصصی در صنعت پرداخت اشاره کرد.

همچنین در دهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، از هم‌فکری و مشارکت صاحبنظران، اساتید و مدیران مرتبط، در قالب شوراها و کمیته‌های علمی و اجرایی بهره گرفته می شود.

گفتنی است در این همایش ۱۴ نشست و میزگرد تخصصی در موضوعات مختلفی از جمله دیفای، تنظیم گری و نظارت هوشمند، امنیت و یادگیری ماشین، اعتبار سنجی، سامانه های کشف تقلب و پول دیجیتال بانک مرکزی برگزار خواهد شد. همچنین در فضای نمایشگاهی و فرصت های این رویداد حدود ۳۰ شرکت، بانک، هلدینگ و مرکز حضور خواهند داشت.

لازم به توضیح است شرکت آوا، در دو رویداد مهم، شرکت می‌کند. اولین رویداد، مربوط به معرفی “تجربه موفق از هم‌افزایی بین بانک ایران زمین و بانک سینا” در ارائه محصول باشگاه مشتریان می‌باشد که با سخنرانی آقای محمدحسین محمدی در تاریخ 29 آبان، ساعت 14:30 تا 16 در سالن شیخ بهایی انجام خواهد شد. نشست تخصصی “بازآفرینی کسب‌ و کار در بانکداری هوشمند” با سخنرانی آقای عبدالرضا شریفی حسینی، رئیس هیئت مدیره شرکت آوا، در تاریخ سه شنبه 30 آبان 1402، از ساعت 16:00 تا 17:30 در سالن خواجه نصیر برگزار خواهد شد.

منتظر حضور شما عزیزان هستیم.